Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet venni egy ilyen...

Mit lehet venni egy ilyen férfinek?

Figyelt kérdés

Barátomról van szó. 25. születésnapja lesz egy hónap múlva. De sosem tudok neki ajándékot venni, legalábbis olyat nem, aminek nagyon örülne és hasznos is. Neki képtelenség bármit venni. Két dolgot imád, a luxusautókat és a luxusingatlanokat. Ha gépezik, akkor csak ezeket nézi, semmi másra nem használja a számítógépet, max. még email-re. Nem érdeklik a műszaki dolgok, az okostelefonok (nokia 3410-ese van), a tabletek, nem hallgat zenét, csak havonta párszor youtube-on. (én szervizelem a gépét, ha a gond van lány létemre, mert én rajongok a műszaki kütyükért, gépekért, ő csak a ki-be kapcsolást tudja, meg a net gombot, minden másra azonnal kiabál, hogy menjek segíteni :D ) Nem iszik, csak 2-3 havonta, amikor összeülünk haverokkal sütögetni, így a piáknak nem örül, nem dohányzik, óra nem kell neki, mert van 2 már, nem is akármilyenek. Ékszereket nem hord. Közös képes dolgokat, saját készítésű tárgyakat feleslegesnek és gagyinak tartja. (ezeket mondjuk én is) Hobbija nincs. Ruhát nélküle nem merek vásárolni, ha meg velem van, akkor semmit nem enged, hogy vegyek, még arról sem akar hallani, hogy szülinapján meglepjen valamivel. Egyszer kapott egy luxusautó modellt, annak örült, de nem akar gyűjteményt, szóval ezt sem vehetek mindig.

Ti mit vennétek egy ilyen lehetetlen pasinak? Nem mellesleg csak 5000 Ft-om van maximum. :(


2013. jún. 21. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél megadnak egy nővérke ruhát és este próbáld fel hidd el annak örülni fog :D
2013. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez lehetne egy jó ötlet, mert még soha nem volt rajtam szexi fehérnemű, harisnyakötő, babydoll vagy bármi, amit amúgy be szoktak vetni a nők. :D Csak mivel már régóta vagyunk együtt, így félek, hogy nem hozza lázba a már jól ismert testem és nem akarok leégni, mert ha nem lesz elájulva tőle, akkor nagyon aláásódik az önbizalmam. :)
2013. jún. 21. 22:00
 3/5 anonim válasza:

[link]

Vagy valami hasonlót

2013. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz, köszönöm. :) Az fontos, hogy ne nagyon legyen sok szöveg, mert a hideg rázza az olvasás szótól. :D Ez a könyv eddig jó.
2013. jún. 21. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
parfüm?
2013. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!