Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek/csinál...

Milyen ajándékot vegyek/csináljak anyukám születésnapjára?

Figyelt kérdés
Anyu most lesz 54 éves ,én meg 14 vagyok.Nem tudom mit csináljak/vegyek neki.A segítségeket előre is köszönöm!
2013. jún. 26. 07:23
 1/3 anonim válasza:
na sztem a legjobb... menj be egy hobbi boltba, vegyél egy porcelán bögrét, egy fekete porcelán festéket egy ecsetet (max 1500ft) majd szépen írd rá hogy szeretlek, anyukának stb amit szeretnél és a sütőben égesd ki 180(azt hiszem) fokon... én nagy sikert arattam vele :D ja és a festék és az ecset megmara
2013. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5000Ft-ért fogadj örökbe a budapesti állatkertből a kedvenc állatát egy évre, örülni fog


vagy készíts egy füzetet, ilyen motivációs, vagy emlék füzetet, amibe fotókat, idézeteket, képeket ragasztasz neki, meg képeslapokat, és ha szomorú, és ezt megnézi, akkor felvidul.

mikor én csináltam ilyet, megríkattam vele azt aki kapta, annyira tetszett neki :)

2013. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Varga B. válasza:
Magamból indulok ki, de én fából szoktam kivágni folrmákat, nem kell festeni, és gyorsan meg van. csak egy lom-fűrész kell.
2013. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!