Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak 60. születésnapjára...

Anyukámnak 60. születésnapjára milyen emlékezetes, maradandó ajándékot adhatnék?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell emlékezetes ajándék, csak figyeld ki mire vágyik. Amúgy anyukám is ennyi idős és ő egy wellness hétvégének örülne a legjobban :)
2013. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Én, légkeveréses gáztűzhelyet kaptam a családtól. Nagyon örültem neki.
2013. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

fotókönyv


[link]

2013. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Mi négyen vagyunk testvérek, egy 6 verszakos, vidám kis verset írtam, amit a kb 50 fős (család, barátok) vacsoráján, az ajándékozásnál mondtunk el (első és utolsó közösen, a középső négy pedig születési sorrendben szólt valamelyikünkről - ezeket csak az érintett mondta). Valami ilyesmivel próbálkozz meg te is, ez egy kedves, örök emlék, később ki lett nyomtatva és bekeretezve a vers, azóta is őrzi édesanyánk. Egy hirtelen jött ötlet volt, ott helyben, az étteremben a vacsora előtt írtam le gyorsan, és amíg szállingóztak a vendégek, megtanultuk a magunk részét :)
2013. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy mennyit tudsz rá szánni? Miben gondolkodsz; kreatív saját készítésű dolog, vagy boltban vehető? Többen adjátok össze a családban, vagy csak a tiéd? Tárgy, vagy szolgáltatás? ( színház, koncert, vagy akár egy pihentető nyaralás?)
2013. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
38%
Egy szép, nagy, formás kolbász! :)
2013. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

kb 5, maximum 10 ezer ft, sajnos többet nem tudok rá szánni, mivel még nem dolgozok


nagyon tetszik neki és értékeli is a kézzel készített dolgokat, főleg ha én csinálom, arra is gondoltam,hogy sütök neki egy tortát, vagy még esetleg egy kedvelt énekesével venném fel a kapcsolatot,hogy mondjon pár szót a szülinapja alkalmából, bár valszínű ez elég drága lenne.


A ppt-s fotóalbumot nem akarok csinálni,az nagyon sablonos..

2013. márc. 4. 19:47
 8/18 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Szereti az ékszereket? Ha igen, csinálj neki egy szép ékszeres dobozt szalvétatechnikával. Szeret sütni/főzni, kertészkedni, olvasni? Vegyél neki egy jó könyvet a hobbijával kapcsolatban, vagy egy regényt, és mellé a saját készítésű ajándékod.
2013. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

nagyon sok könyve van, de ma már nem olvas, max napilapokat, ékszerei is vannak, de nem igazán hord, szal ez is kilőve,

egyébként nincs tesóm,szal az egész költséget én fizetem :)

2013. márc. 4. 19:56
 10/18 anonim válasza:

a torta tök jó ötlet!


Ha gondolod, festhetsz neki mellé tálat, vagy poharat magad: www.keramiafestes.hu


Vagy díszítheted egyedi mintával: www. mamintiart.blogspot.hu


vagy a fotókönyv is nagyon jó ötlet!

2013. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!