Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Pokemon tazók, kártyák,...

Pokemon tazók, kártyák, esetleg Yu-Gi-Oh! Gyüjteményt születésnapra? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

A 10 éve tartó erős kötelékkel rendelkező baráti kapcsolatban illik ilyet adni?

A barátnőm, 5 éves kora óta gyűjti ezeket, minden évben karbantartja, lefényezi őket, rendbe teszi, becsben tartja.

Szeretném Őt meglepni azzal születésnapjára, hogy adok a gyűjteményébe tazót, esetleg kártyát, (neki még pudingnak a fóliája is megvan, mikor még ez volt felkapva a boltokban is) és minden ami erről szól..

Tudnátok ajánlani nekem valamit, hogy hol tudnék ilyet beszerezni? Néztem interneten.., nagyon sok régi hirdetést kaptam csak, illetve külföldi oldalakat. Nem lenne esetleg valaki aki eladná a gyükteményét, vagy tippet tudna adni?

Nagyon sokat segítene.. :)


Köszönöm!


19/L



2013. jún. 27. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak tazoim, meg ilyen pokemonos "háromszögeim",amit nem tudom hogy hívnak :) De szívesen eladom.
2013. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A háromszög a trió :D


Van nekem is egy csomó, bár postával nem szeretnék ez miatt szórakozni. Hova valósi vagy, lehet a közelben laksz.

2013. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Adonyban élek, Fejér megyében, mennyiért adnád? Törökbálinton is szoktam járni, Pest megyében, nagyon sokat jelentene nekem, ha tudnék szerezni..
2013. jún. 28. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Húh az nagyon messze van tőlem, én baranyában vagyok :) oda adtam volna ingyen is őket, nem tudom mennyi van, meg az állapota se tökéletes mindegyiknek.


De az első válaszolóval még megegyezhettek.

2013. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ír vissza nekem.., ha kifizetném a csomag árát, azaz te feladnád esetleg utánvétellel, akkor sem vállalnád? Komolyan nagyon hálás lennék neked.
2013. jún. 28. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy pont holnaptól megyek nyaralni, így ha akarnám se tudnám ezt intézni :)


De biztos akadnak még jelentkezők

2013. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben, nem erőltetem, azért köszönöm!

Más esetleg?

2013. jún. 29. 13:21
 8/10 anonim válasza:
Írtam privit, nem válaszoltál. Már tárgytalan?
2013. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fanatikusan gyűjti, akkro jó ajándék lenne neki.


Hol tudod beszerezni? Link:


1) [link]

2) [link]

2013. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 polarbeer válasza:

Pokémon tazóból van osztrák, és magyar sorozat is, yu-gi-oh-ból pedig több száz lap, és játékkiegészítők. Továbbá dögcédulák, matricák, kártyák, szépen kidolgozott műanyag álló figurák, limitált kiadású, hologrammos kártyák, stb. Mind eladó, kedvező áron! Személyes átvétel BP-n, Pest megyében, Fejér megyében okés!


Ha gondolod, most megveszed, és nem kell azon gondolkoznod, mit veszel neki jövőre szülinapra. :D

2013. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!