Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. születésnapra mell vagy...

18. születésnapra mell vagy fenék torta jó ötlet?

Figyelt kérdés
10-15 fős buli lesz. 4en dobnánk össze erre meg mellé még persze egy-egy üveg piát (persze nem Kalinka meg ilyen olcsóságokat) is viszünk. Jó ez így ajándéknak?

2013. jún. 20. 01:16
1 2
 1/18 anonim válasza:
Igen, roppant stílusos... Mar csak egy öltáncos hianyzik....
2013. jún. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon gusztustalan.
2013. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mert 18 évesen lesz hivatalosan felnőtt és akkor melltortát kell adni neki, mert az olyan "18 éven felülies", vagy mi? :D Persze, hogy visztek mellé piát, ezt miért kell külön reklámozni? Nekem ebből a kérdésből kb. az jön le, hogy mind nemrég töltöttétek be a 18-at és most örül a fejetek, mert "felnőttetek" és akkor jöhet a pia meg a mell. Szerintem hülyeség erre építeni egy szülinapot, majd a legénybúcsújára csináltassatok melltortát, oda legalább illik, de egy szülinapon nem sok keresnivalója van.
2013. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Heló!


A kérdés az, hogy az ismerősötök hogyan viszonyul az ilyenhez?

Mert ha kérdéses, hogy "értékelné" az elképzelt ajándékot, inkább vegyetek neki valami olyat, aminek valóban örülne, vagy szüksége lenne rá...

2013. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz...
2013. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szerintem ízléstelen. Ilyeneket szoktak felrakni napiszarra, hogy pózolj segg/csöcs/fasz-tortával.
2013. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Viszont ha van kedvenc itala, abból, szerintem, nem gáz, ha tortát csináltattok. Nekem jäger volt, és a jäger kinézetű tortában benne volt egy üveg ital is :) De ez közel 10 éve.
2013. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én ilyet kb. egy legény búcsún tudnék elképzelni...
2013. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inkább abból a pénzből fizessétek be egy örömlányhoz,ott élőben is élvezhetné a feneket és a mellet.
2013. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Úgy látom egyedül vagyok a véleményemmel. Szerintem nagy poén lenne(persze, ha olyan társaságban vagyok, anyu-apu előtt én sem örülnék neki, de haverok között tetszene). Hozzászólásokban láttam, hogy örülnek a 18-nak stb. Persze, hogy örülnek, de ettől nem kell lenézni szerintem az ilyen dolgokat. Fiatalok vagyunk, őrültek vagyunk, szeretjük egymást kínos helyzetbe hozni :D Biztosan egy nagyon jó emléknek maradna meg :) Én ajánlom!

18/L

2013. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!