Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Férjemnek 28. születésnapjára...

Férjemnek 28. születésnapjára valami ötletes (villanyszerelő)?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekli a hobbielektronika, mellesleg villanyszerelő és nagyon szereti a munkáját.Egy tortára gondoltam, szerszámokkal, műszerrel, vezetékekkel.Esetleg van még ötletetek?
2013. jún. 29. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit

[link]

[link]

2013. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy hobbielektroniaifolyóirat-előfizetést is támogatnék.
2013. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én vőlegényem is villanyszerelő, imádja a munkáját, így beszerveztem az összes családtagot, barátokat és kibéreltem egy kis sörözőt itt a közelben, felhívattam az egyik rokonnal hogy ott a sörözőben lenne egy kis fusimeló, és mivel imádja a munkáját természetesen ment is ( szombat este) addig én kocsival ugye gyorsabban odaértem mint ő bkv-val, és mikor belépett ott volt mindenki és egyszerre énekeltük neki hogy Boldog szüliiinaaaapot... torta a kezemben, nagyon ritkán sír, de ott elpityeregte magát :)))) ( persze vittem neki normális ruhát, így át tudott öltözni és nem a melós göncben kellett ott lennie. nagyon jó buli volt másnap reggelig nyomtuk. azóta is emlegeti hogy mennyire jó volt. :)))
2013. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja bocsi a torta lemaradt mivel nagy kosárrajongó is egy kosárpálya tortát csináltattam neki Michael Jordan figurával rajta :) nagyon tetszett neki, de a szerszámos torta is nagyon jó ötlet
2013. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!