Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Gagyi ajándék? :/

Gagyi ajándék? :/

Figyelt kérdés
Egy 17 éves fiúnak egy közös fényképes párna + egy üveg whiskey(kedvence) ? :/
2013. jún. 30. 16:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem gagyi
2013. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gondolom a barátodról van szó. a párna aranyos, de szerintem jobban örülne valami olyannak, amit te csinálsz-nem kell nagy dolgokra gondolni, de azért mégiscsak többet jelent neki. Vagy ha nagyon nincs ötleted, szerintem egy plüssmaci valami i love you -s felirattal többet ér. Bátyám is olyasmit kapott barátnőjétől és imádja. :) Ez a párnás dolog meg annyira megszokott, szerintem minden 2. szerelmespárnak ilyen van. Szerintem egy plüss elég, legyél egész nap vele, most kivételesen a lány vezesse a fiút, vidd el te valahova, de ne mondd el neki merre. Kösd be a szemét, lepd meg úgy, ilyenek. Szerintem ez többet ér, mint a whiskey. :)
2013. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17 éves és whiskey a kedvence?? Mi lesz vele 40 évesen? : ))
2013. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tökéletes. nem gagyi!
2013. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Én is azon lepődtem meg, hogy 17 éves és már whiskey-t iszik. Alkoholista??

Egyébként a párna elég gagyi,.

Én ha ilyet kapnék akkor kedvesen vigyorognék, és úgy tennék mint aki örül neki, csak azért hogy ne bántsam meg a barátnőmet, de a legelső dolgom az lenne hogy felhajítanám a szekrény tetejére, vagy egy fiókban landolna..

Lányok: Nem árt tudni, hogy az ilyen giccses dolgokért csak ti vagytok oda.. mi nem. Ha mindenáron akarsz valami ajándékot adni a pia mellé, akkor olyat adj aminek egy srác örülne, és ne olyat aminek ti örülnétek.

PL: valami jó kis X.Box játék vagy motoros helikopter vagy csajos pakli kártya..

2013. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

előző: motoros helikopter? nem 12 éves.


Igaz, én csak 20 éves vagyok, de semmi kivetni valót nem találok abba, hogy 17 évesen szereti a whiskey-t. Én középsulis ballagásomra is kaptam 1 üveggel (18 éves voltam). 17. születésnapomon meg rahedli mennyiségű whiskey-kólától rúgtam be. Ezzel nem azt mondom, hogy jeee menjen az összes 14 éves kocsmába, de azért 17 évesen...18 évesen egyetemre járnak az emberek. Az az 1 év nem sok (szerintem).

2013. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 20:20

hát pedig a legtöbb férfi még titkolni sem titkolná hogy örülne egy ilyen modellnek.

Apámnak csónakja is van, és amikor összejönnek a barátaival a tónál, állandóan versenyeznek..

egy ilyennel bárki eljátszik legyen az 20 éves vagy 50..

[link]

2013. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő. Én speciel kipróbálnám, 10 perc után megunnám és visszatenném a dobozba. Ki fogékony az ilyenre, ki nem.
2013. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem jó ajándék,de az én barátom most lesz 19 éves és leszögeztem,hogy amíg velem van addig nem piál. Nem akarom az árokból összeszedni.. :)
2013. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem részeges, nem iszik, csak tényleg ha valami ünnep van, és akkor sem issza le magát a sárga földig. Egyszerűen csak szereti az ízét, amit amúgy én is, csak én semmiből nem bírok 1 pohárral többet inni amiben alkohol van :D

De amúgyis, a whiskey-t nem vettem meg neki :) Csak a párnát.

2013. júl. 15. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!