Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csinaljak a parom 19....

Mit csinaljak a parom 19. szulinapjara? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Imadja az autokat, jatekokat. Gondoltam jatekot vennek, de kikototte hogy ne vegyek neki semmit( dominansabb tipusu, szeret meglepni aprosagokkal, de vissza nem igazan keri, azt mondja mindig hogy magamra koltsem a penzem amit szeretnek, de en azert meg megakarom lepni legalabb neha picit). Imadja az arcszeszeket es parfumoket is, ezert vennek neki egy arcszeszt, de azert ez egy szulinapra nem igazi ajandek, es meg melle csinalnek neki valamit. (Nincs valami sok kepunk, szoval azokkal semmi nem megoldhato, gondoltam valami autos torta, de mivel tavkapcsolat innen nem igazan tudom elintezni, meg nyaralni leszek vele es a csaladjaval, es pont a szulinapjan este erunk majd vissza ezert sutni nem tudok) Valami otletes, sajat kezuleg eljeszitheto ajandek kene ! :) Elore is koszonom !

2013. jún. 30. 12:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, es nevnapjara egy origami 3D szivet kapott sajat kezuleg, meg egy levelet,plusz egy '100 ok amiert te vagy a legjobb' listat.
2013. jún. 30. 12:23
 2/2 anonim válasza:
vegyél pár gyertyát (füstölőt) indulás előtt tegyél egy üveg pezsgőt a hűtőbe és ha azt szeretné, h magadra költsd a pénzt hát legyen ahogy akarja így lesz tökéletes a meglepetés. vegyél egy szexi ruhát egy magassarkút és kényeztesd. masszázsolaj halk zene félhomály...eper-csoki...stb a többit odabízom :D
2013. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!