Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék anyukám 50....

Mit vehetnék anyukám 50. szülinapjára? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Két hét múlva lesz anyukám szülinapja. Nagy buli szerettünk volna, sok vendéggel, meglepetésnek, de sajnos ez nem fog összejönni. Alig egy hónapja meghalt a nagymamám (anyum anyukája). Anyukám teljesen összeomlott, a szülinap sem lesz megtartva. Nem tudom, hogy ilyen helyzetben milyen ajándékot vehetnék neki, amit azért szívesen fogadna, örülne neki. Most úgy tűnik, semminek sem fog örülni, de hátha...

2013. júl. 2. 16:34
 1/3 anonim válasza:
0%
Bibrátor.
2013. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elszőr is őszinte részvétem a családnak,nagy veszteség lehet ez most! Anyukád meg rosszul érezheti magát,hogy nem az édesanyja társaságában ünnepelheti meg ezt a szép életkort. Talán ilyenkor az ember nem is vágyik nagy bulira,inkább egy kisebbre,családja,szerettei körében. Éreztessétek vele,hogy ott vagytok neki,hogy ne egy kicsit elfelejtse a fájdalmait.

Nem kell túlzásba esni,egy száll virág és valami apróság,közös ebéd,nyugodt környezet.Annak bíztos örülne!

2013. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagy ahogy én is írtam egy bibrátornak is.
2013. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!