Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, hogyha a párotok elfelejtené a nőnapot, valentin napot, illetve egy éves évfordulót?

Figyelt kérdés

Még annak függvényében is, hogy esetleg tudja, neked az fontos. Azt mondják a barátaim, hogy a fiúk ezt nem követik, nem tartják számon, dehát azért...

Szubjektív vélemények érdekelnek, légyszíves kort, nemet is írjatok!



2013. máj. 21. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudna zavarni

18/f XD

2013. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit biztos zavarna, de annyira nem, hogy hisztizzek rajta:D
2013. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nőnapon kap egy db csokit.

Valentin napot egyik bnőmmel sem vettük komolyan, mert baromság.

Én a hófordulókat is számon tartom.


21F

2013. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem igazán követem az ilyen apróbb ünnepeket, ilyen-olyan évfordulókat, így nem zavarna, ha ő is elfeledkezne róluk. 21n
2013. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg tudja, hogy az nekem nagyon fontos, akkor zavarna, viszont nem tartom olyan fontosnak. Az egyéves évfordulót biztos szóvá tenném, de így a hatodik után már néha nekem sem tűnik fel.:D

19/L

2013. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nőnapon jól esne nekem egy szál virág, vagy csoki, csak a rend kedvéért.

a valentin nap egyáltalán nem érdekel engem, nem tartottam soha, szóval ez nem bántana,

viszont az évfordulónk elfelejtése elég rosszul esne. főleg, ha én készülnék valamivel.

2013. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, fontosabb lenne, hogy egyébként milyen a kapcsolatunk. Ha teljesen rendben van, ez nem lehetne probléma.
2013. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem a szülinap, évforduló, házassági évforduló fontosak. ezekért igen, megsértődnék. bár mi a hónapfordulókat is említés szintjén tartjuk, érdekes lenne, ha pont az évfordulókat felejtené el a férjem.


a valentin-nap nem fontos nekem, a nőnap picit rosszul esne, mert lelkesen gyűjtöm az aznapra kapott plüssvirágaimat, de elnézném, ha utólag pótolja, kiengesztel...


27/N

2013. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem egyik se fontos és utálom az édességet, virágot, egyéb kiegészítőket, tehát nem 22l
2013. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi tudtuk, hogy jön, mégsem ünnepeltük meg sehogysem. Nem kaptam virágot, bár sztem megérdemeltem volna. Én is meg szoktam lepni mikor kicsinosítom magam, vagy vm újat viszek az intim életünkbe... 25 l
2013. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!