Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Mi lenne a legmegfelelőbb szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés
A barátomnak egy héten belül szülinapja lesz és nem tudom még,hogy mivel lepjem meg. Sokat gondolkodtam rajta,de nem jutott eszembe semmi értelmes dolog. Valami olyat szeretnék,ami nem hülyeség, és emléknek is megmarad,viszont nem is túl drága (kb 4 ezer ft-ig). Nincs ötletetek,mivel lephetném meg? Légyszi,irjatok, mert fontos!!!

2013. júl. 12. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk pluss? vagy nyomtassd ki a legaranyosabb kozos kepeteket es tedd egy keretbe. vagy egy torta amit te csinalsz(ha kell kej segitseget az anyudtol). vagy ha sok kozos fototok van akkor vegyek el albumot es nyomtasd ki a kepeket es tedd bele. vagy mondjuk piknikezzetek az is kijon kajaval,pival egyutt 4000 forintbol. remelem segitettem :)
2013. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifestőkönyv.
2013. júl. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves Besenyő Pista bácsi...köszönöm szépen az igen csak "hasznos" és lényegretörő választ :) legközelebb ha lehetséges, mellőzze:)
2013. júl. 14. 12:51
 4/6 Fannyika98 válasza:
Szerintem egy rotációs kapa megfelelő lenne a számára egy különleges traktor készlet mellé!! TROLOLO
2013. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
altató, keverd a kajájába és mikor már elég mélyen alszik szarj rá a melkhasára reggel pedig úgy ébreszd, hogy a kedvenc cipőjével szépcsapkodod(mindenképpen menjen a szájába is) na ez nagyon meglepné és az alatató nem is drága.
2013. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pszichikailag leamortizált, még állatnak sem elfogadható egyének vagytok,ugye tudjátok!?! :)
2013. júl. 23. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!