Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak unokatesómnak...

Mit csináljak unokatesómnak szülinapjára? 13/l

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz szülinapja és már most elkezdtem gondolkodni mit is adhatnék neki nagyon szeretem és most valami igazán különleges ajándékot szeretnék neki adni.Tavaly meglepi bulit szerveztem az nagyon jó volt.De idén még nagyobb durranást szeretnék bulit viszont nem szeretne.Tehát.Mit adhatnék neki?14 éves lesz lány.

Nagyon nagyon szereti a fehér csokit.(olyan tortát kap).Szereti ha valami sajátkezüleg készült dolgot kap.(rajzolni is fogok neki)De mindenféle feltűnő dolgot szeret.



2013. júl. 17. 11:40
 1/4 anonim válasza:
nemtudooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom
2013. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
és ha valami közös képet nyomtatnál neki és valami szép keretbe raknád:)?vagy vidd el valamilyen programra:)ha fiús csajszi akkor vidd el lézerharcolni barataival:)mi már voltunk és rohadt jóó:Dtiszta sarasak lettünk de nagyon jó volt:)sokat akarsz rászánni vagy azért nem olyan sokat?csak azért kérdezem mert úgy mondok tippeteket:)
2013. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ensemtudooom:Digen am sokat es aza lezerharc jo otlet lenne de nincs hol megcsinalni:/
2013. júl. 17. 16:03
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom,hogy volt e már a szülinapja de ha még nem akkor vidd el a Budapestre lézerharcolni.Van a Corninnál egy pont:)
2013. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!