Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a párom 18. születé...

Mit vegyek a párom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Fiú, elég nehéz eset, nem igazán tudom, mit vehetnék neki. Érdekli az orvostudomány, az informatika, imád snowboardozni, dobol, mindenféle sportot űz/ űzött tehát elég tág érdeklődési körrel rendelkezik, nagyon okos. A 18. születésnap fontos, így valami értékeset szeretnék venni (nem feltétlenül pénzre értem, hogy értékes, hanem valami számára értékeset) Érdekes srác, önmagának vett egy sztetoszkópot csak úgy..Valójában legszívesebben könyvet vásárolnék neki, de akármilyen okos is, nem szeret olvasni illetve nagyon válogatós, tehát nem mindent olvas el. Szóval veszélyes lenne könyvel meglepni, nem, hiszem, hogy találok megfelelőt a számára, valami mást kell kitalálnom. Előző születésnapjára egy gravírozott dögcédulát ajándékoztam aminek az az érdekessége, hogy ő maga találta ki a rá gravíroztatott logót (A nevünk kezdő betűi összefonódva, ő szerkesztette) azért volt érdekes ajándék a számára mert ő neki fogalma sem volt arról, hogy erre készülök, így nagyon tetszett neki, de most sajnos ötlettelen vagyok. Kérlek segítsetek! Ti mit vettetek a párotoknak vagy mit vennétek ennek a fiúnak ?? Nem iszik csak rendkívül ritkán és akkor is egyszerű sört, és nem is dohányzik, szóval ilyeneket nem vennék neki. Esetleg vizipipát, úgy tudom az tetszik neki.

2013. júl. 17. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Esetleg egy szép tollat. Az mindig tökéletes ajándék ha nincs ötlet, ugyanis az elég maradandó ha nem hagyja el és eszébe jutsz majd róla.
2013. júl. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha szereti az informatikát akkor esetleg nézhetsz valami kütyüt neki hozzá pl. pendrive vagy valami jópofa kis usb elosztó,mikrofonos füles,webcamera. Ha a zenét nézzük akkor is lehet mondjuk dobverőt,pengetőt.Vagy mondjuk tegyél üveglap alá egy közös képet rólatok,bögrére is lehet rányomatni fényképet,pólóra is.Esetleg sörnyitó.Lehet az is hogy veszel valamit és mondjuk ilyen öntapadós matricával feltuningolod.Kedvesem szülinapjára egy keményborítós füzetet vettem és én mintáztam,festettem.(Irdatlan mennyiségű verset ír és megláttam hogy össze vissza papírokra,ezért kapta ezt :P )Esetleg ha szeret valami együttest akkor vannak boltok ahol lehet kapni olyat cuccokat is.Remélem segítettem. :)
2013. júl. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D Sok jó ötletet adtál, köszi :)
2013. júl. 18. 01:59
 4/8 anonim válasza:
A fiuk szeretik a kütyüket! De ha valami közös élményt adsz az is jó, pl együtt csináltok valami jó programot, és arra veszel 2jegyet?!
2013. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok aki a tollat mondta ötletnek. Nem értem miért lettem így lepontozva, én csak egy ötletet mondtam ami szerintem jó, de egyáltalán nem muszáj megfogadni a tanácsomat. De szerintem korrekt választ adtam. Ezért utálom ezt az oldalt mert ilyen emberek vannak akik választ azt nem tudnak adni csak leszavazni másokat akik vettek annyi fáradságot hogy esetleg odaírták ami eszébe jutott ötlet. Amúgy nyugodtan szavazzátok le ezt is...
2013. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő! Mosom kezeimet, én nem pontoztalak le, sőt, örülök a tanácsodnak! Mivel belegondoltam, és ő olyan srác aki folyton tollat kunyerál órákon(Igen, ő az osztálytársam xd) így szívesen veszek neki valami szép tollat. :) Mindenesetre én hálás vagyok az ötletért.
2013. júl. 18. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Félre ne érts nem rád gondoltam. Bocsi ha félreérthetően írtam.:) Hanem azokra írtam akik csak lepontoznak és szerintem ezek olyan emberek akik választ sem írtak. Csak azt nem értem hogy mi oka van rá hogy lepontozzon.
2013. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kathy1111 válasza:
aktuális-e még a kérdésed? mikor lesz a szülinapja a párodnak?
2013. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!