Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit gravíroztassak a pengetőbe...

Mit gravíroztassak a pengetőbe? Mit vegyek még neki? fél éve vagyunk együtt.17/L

Figyelt kérdés
A barátomnak 2 hét múlva lesz a szülinapja és úgy döntöttem egy fém gitárpengetőt veszek neki amit majd gravíroztatok.Arra gondoltam hogy emellé veszek még neki egy dvd-t,vagy egy zene cd-t vagy esetleg elmegyünk indiai teázóba(mert azt nagyon hangulatos tud lenni) és esetleg ott adom át neki az ajándékot.Csak nem tudom eldönteni melyik legyen.A cd-nek ugye nem túl sok haszna van,filmet is le tud tölteni bárhonnan ingyen.A teázóval meg azért vagyok bajban mert mégiscsak én vagyok a lány.
2013. júl. 21. 11:06
 1/3 anonim válasza:

Fém gitárpengetővel az a gond, hogy használni nem igazán lehet, csak dísznek jó max. Olyan kemény, hogy tönkreteszi a húrokat. Ha szereti az autósportot vegyél neki a Forma 1-re jegyet, 10 ezer fejenként, az is két hét múlva lesz.

ha van egy kis lóvéd vidd el 2 napos wellnesre.

Ha nincs olyat vegyél, amit szeret. Pl. ha szeret gitározni, akkor vegyél gitárra öntapadó matricát, vagy digitális hangolót.

Vagy csinálj valamit neki kézzel, ezerszer jobb, mint valamit venni.

Ha tudod, hogy mit szeret, akkor ahhoz kapcsolódó legyen.

2013. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret gitározni,szereti a zenét.Semmi más ötletem nincsen mint a pengető.ezt találom a lehető legjobb ötletnek még akkor is hogyha csak dísznek jó.Ez legalább elég személyes és nem túl sablonos ajándék.Pénzem nem igazán van.használati tárgyat pedig nemszívesen vennék neki mert elég kényes az ilyen dolgokra.Csak az az egy kérdés van hogy mit gravíroztathatnék bele a pengetőbe?És hogy ciki e hogyha teázóba megyünk?
2013. júl. 21. 13:10
 3/3 anonim válasza:

pengetőbe szerintem vagy a keresztnevet kezdőbetűjét mint pl. Szilvi & Beni= Sz&B ; vagy hogy örökre, vagy az a dátumot mikor összejöttetek:) mindig amikor ránéz rád fog gondolni:)

teázó nekem kicsit fura ötlet, de te ismered a barátod ha ő szereti az ilyen helyeket akkor hajrá:)

16/L :)

2013. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!