Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándék készítés, otthon,...

Ajándék készítés, otthon, házilag. De nem kedveli a díszeket, sem más tárgyakat?

Figyelt kérdés

Párom édesanyjának készítenék valamit...

de nem kedveli a díszeket, a kisebb tárgyakat. Rosszul van tőlük, ha valamit ki "kell" tenni a szekrényre. Teljesen ürs a lakás..

Pénzem nincsen sok, ezért gondoltam, hogy kézzel készítek valamit.

Ruhákat se szereti, nem szereti a sminkeket sem...

tortát már csináltam neki jó párszor, illetve vásároltam neki a félretett pénzemből, de akkor is olyanokat, hogy: fésű, szappantartó stb.

Szerintetek van valami kézzel készíthető ajándék aminek örülne? ha ennyire mindent nem szeret?


illetve szereti a szappanokat, de az szerintem drága otthon elkészíteni házilag...

amúgy is minden évben kap egy rahedli szappant...


levendulát is szereti, abból is már mindene megvan.


2013. júl. 23. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

csokor virág és kész

vagy bonbon

2013. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Virág, bonbon és süteménysütés.

Másnak akkor nem lenne értelme szerintem, a leírtak alapján.

2013. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Süthetsz is, vagy vehetsz virágot (bár az is dísz, az se kő neki? :D )

Csomózhatnál neki karkötőt, amit hordhat.


[link]


Egyszerű megtanulni és a fonal sem drága hozzá (80-100 ft egy 5 méteres, elég belőle 2-3 szín is).

2013. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Színházjegy? Újságelőfizetés? Esernyő?


Ha kevesebből szeretnéd megúszni, akkor inkább sütemény (kuglóf?). Nem baj, ha máskor is sütit kapott, ha egyébként édesszájú.

2013. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azért szeretnék kézzel készült ajándékot adni, mert nincs pénzem: SZÍNHÁZJEGYRE, SE MÁSRA...

ha magamnak se fizetek ilyeneket, másnak se fogok...

Már kitaláltam... vettem neki lakástextil boltban (nagyon sokba került az anyag sajnos) egy pamutvásznat, varrónő beszegi, és veszek mellé csokoládét, valami olyat, amit nem mindennap ehet... sajnos ennyire futja tőlem.

Szerintem elég élményt szokott magának venni... havonta 3-4x megy színházba. A mozit pedig rühelli.

2013. júl. 23. 22:08
 6/6 anonim válasza:
Esetleg készíthatsz neki fényképes kulcstartót. - Kulcsot csak használ, és remélhtőleg a családját is szereti. - Kb 400 ft-ból kijön, egyedi, és amúgy is ideje lenne, hogy megtanulja értékelni mások szeretetmegnyilvánulásait...
2013. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!