Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kókusztej készítés otthon?

Nikozia12 kérdése:

Kókusztej készítés otthon?

Figyelt kérdés
Csak a kávémba teszek tejet de arról is le szeretnék szokni. (feketén nem tudom meginni) Azt szeretnémkérdezni h. van itt olyan ember aki otthon készíti a Kókusztejet? egészséges? Több módon láttam h. készítik, ti h. szoktátok?

2013. máj. 29. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
laktózérzékeny vagy? vagy mi bajod a tejjel?
2013. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tápi besz@ratott. ( hogy szépen fogalmazzak)
2013. máj. 29. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:

:)

akkor tegyél a kávéba hozzá vehető "kávétejet" az úgysem látott tehenet :)

2013. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer próbáltam itthon csinálni, nem sikerült abszolút. Vagyis nem lett olyan finom mint amit a boltba lehet kapni. Ezt a turmixolos verziót próbáltam, kevés sikerrel.

De neked hajrá, en azóta is boltba veszem :S

2013. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én napi szinten csinálom itthon, kiszámoltam, valami 400ft egy liter - úgy, hogy kimarad egy csomó kókuszreszelék, amit ugyanúgy bele lehet rakni magkenyérbe vagy sütibe vagy bármibe, mint kókusztejkészítés előtti állapotban, úgyhogy onnan nézve különösebb extra költség nélkül van kókusztejem.

Nekem nagyon tetszik, más, mint a bolti, de azt 1-2 alkalommal vettem csak, nem tudom összehasonlítani. Ilyen élményt biztos nem adott, mint a friss, meleg kókusztejem :)

Azt még nem tudom biztosan, hogy érdemes-e előtte megőrölni a kókuszreszeléket, ami biztos, az a forró vízzel leöntés, áztatás, majd turmixolás és leszűrés :) Nem tudunk annyit csinálni, amennyi elég lenne, nagyon finom, a páromnak is roppantul bejön. Kávéba teszem vagy simán megiszom, a párom mézzel issza. A tegnapi tandori masalás ételt is feldobta... Hálás vagyok annak, akitől olvastam a neten, hogy hogyan kell készíteni.

2013. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:D


[link]

[link]


Ne sz@rjál bee. Gyere hozzám késelni vagy puszta kézzel női önvédelmezni, ott van van besz@rás.

2013. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!