Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak anya 39. szülinapjára?

Mit adjak anya 39. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Most nincs saját pénzem így nem nagyon jöhet szóba hogy vegyek neki valamit, de úgy gondolom annak nem is örülne, mert jobban örül ha kap valami kézzel készített dolgot. Semmi ötletem nincs mit készítsek neki saját kezűleg. 14 éves vagyok és minden amit interneten találok vagy túl egyszerű vagy nincs hozzá minden... Nincs itthon túlzottan sok mindenem, ami kézműveskedéshez kell csak gyöngyök, szalagok, tempera, akrilfestékek, ragasztópisztoly stb.. Kérlek segítsetek!!!
2013. júl. 25. 17:17
 1/2 poet1 ***** válasza:
Sztem ezeket együttesen haszn.ld fel. Pl hajtogass vmi szépet papírból, arra ragasz pár gyöngyöt meg szalagot de mint ha szobrot csinálnál tehat izlésesen
2013. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a festés rejti a legtöbb lehetőséget :) csinálhatnál neki képeslapot amire valami olyat festhetnél amit szeret, vagy több mindent amit szeret, hozzá kapcsolódik stb. :)
2013. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!