Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Segítség! Mivel lephetném meg...

Segítség! Mivel lephetném meg anyukámat a 60. szülinapjára?

Figyelt kérdés
vmi olyan kellene, ami nem a pénzről szólna!

2013. jún. 27. 20:51
 1/4 anonim válasza:
Ha összeszednél családi fotókat az elmúlt 20 évről és egy fotókönyvet készítenél róla? Esetleg élményekkel, feliratokkal, idézetekkel és valami szép verssel, idézettel az elején. Igaz hogy pénzbe kerül, de nem a pénzről szól, hanem anyukádról és azokról akik szeretik. :)
2013. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
20? 60at akartam, ne haragudj :)
2013. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Öleld át és mondd neki, ami a szívedből jön:)
2013. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem nem volt semmi jó ajándékötletem a 60. szülinapra, pedig az egy szép kerek szám....

Szóval egy nagy ajándék helyett vettem egy csomó apróságot (kedvenc édesség, olyan pléd, amit szeretett volna, toll, hűtőmágnes, jópofa szülinapi képeslap, meg egy csomó kisebb dolog, amit szeret vagy úgy gondoltam hogy örülne neki) és elrejtettem őket és rajzoltam hozzá egy térképet... meg időbeosztást is, hogy ne egyből keressen meg mindent :D


Sajnos egész nap az egyetemen voltam, ezért nem láttam, ahogy keresgél, de az utolsó ajándékot nem találta, mert az nálam volt és akkor adtam oda, amikor hazaértem este.


Jól sült el. :)

2013. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!