Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit szoktatok csinálni a...

Ti mit szoktatok csinálni a szülinapotokon?

Figyelt kérdés
Ha nem nagy kérés, írjátok le azt is hogy hány évesek vagytok, és fiúk vagy lányok. Köszi!
2013. júl. 27. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
BOrt iszunk!
2013. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Étterem a családdal, aztán fagyizás/sütizés (nyáron van a szülinapom), séta, beszélgetés.

Kapok virágot, bonbont.


28/N

2013. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dolgozni, mert hétköznapra szokott esni - ünnepelni vagy nagyon szolidan este, vagy (és ez a jellemzőbb) a következő hétvégén. Akkor a szokásos módon: étterem, némi alkohol, torta. Utóbbi elengedhetetlen. :)
2013. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27F
2013. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legutóbb dolgoztam. Én általában pihenéssel töltöm mivel az enyém is nyáron van július 9-én így többnyire otthon vagyok és úgy pihenéssel megünneplem magam, ha hétköznapra esik akkor a következő hétvégén tartok egy bulit, külön családi buli ami vasárnaponként van és külön a haverokkal ami vagy péntek vagy szombat.

A családdal kerti partyt szoktunk, bográcsozás, medencézés ha olyan az idő meg persze alkohol ezerrel, és a kedvencem túrós gyümölcsös HÁZI torta.

Haverokkal is vagy elmegyünk egy helyre vagy kerti sütögetés, iszogatás és még sok minden más.

Szűk baráti társasággal szoktunk összeütközni nem szeretünk hatalmas bulikba járni. 22/F

2013. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szűk rokonság, átjön, pezsgő. Előtte vagy utánalévő napon pedig étterem családdal. 21 F


Ahogy telnek az évek, egyre kevésbé fogod "megünnepelni" te is, hogy egyel kevesebb éved van vissza :)

2013. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
bebaszni :D
2013. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Rokonokkal kimegyünk a vendégházunkba.Ott bográcsozunk,mulatgatunk.Tavasszal van a születésnapom amúgy.

15 éves fiú vagyok

2013. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt: dolgoztam.
2013. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!