Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Pénteken lesz a párom szülinap...

Pénteken lesz a párom szülinapja, ő nagy bulit akar nekem viszont ehez nincs kedvem. Szerinte én nem szeretem őt ezért nem akarok neki bulit csinálni. Mi legyen a megoldás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 16:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nincs kedved ne menj el a bulijára aztán kész, majd a haverjai megszervezik.
2013. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Ha nincs kedved, szólj a barátainak, hogy szervezzenek neki bulit.


Egyébként elég gáz vagy, a párod szeretne bulit, te meg nem akarsz, mert "nincs kedved"? Kit érdekel? Szülinapja van.

2013. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Az ő születésnapján nem az a fontos, hogy ő mit szeretne??
2013. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem egy sima buli, hanem a párod szülinapi bulija.

Én is rühellem a bulikat, de ha a párom ezt szeretné, akkor összeszorítok fogakkal és mosolyogva megtenném érte.


Próbálj legalább ezenaz egyetlen napon túllépni azon, hogy TE mit szeretnél, és azt helyezni előtérbe, amit Ő szeretne.

Ne rontsd el a szülinapját. az a nap róla szól, nem rólad/rólatok.

2013. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
De ez így már milyen? Miért te szervezd meg neki? Még ha meglepetés buliról lenne szó, de ez már eleve nem meglepi. Én ha bulit akarnék, a szülinapomon vennék kaját, piát, válogatnék össze zenét és meghívnám a barátokat, legfeljebb megkérném a páromat, hogy segítsen a szervezésben.
2013. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha a párod nagyon bulizós fajta és a társaság lelke típus, te viszont a szöges ellentéte vagy, akkor mit keresel mellette?


Ha bulit akar, akkor bulizzon, ha te nem akarod, akkor ne csináld. Aki ezzel a szöveggel jön, hogy "HA te valamit nem akarsz nekem megtenni, amit én AKAROK, AKKOR te nem szeretsz engem" ezt pedig úgy hívják, hogy érzelmi zsarolás.


Ne panaszkodj: ezt a pasit te választottad. Ha nem tetszik, cseréld le.

2013. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Csak a rokonai lesznek ott plusz az én családomból vagy 5-en, nem birom a hangos zenét és mindig ordìtanom kell ha valakihez beszélek a mosogatásról ne is beszéljünk.
2013. júl. 20. 17:15
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szülinapján hadd legyen már az, amit ő akar. Ha önzetlenül szeretnéd a párodat ez szerintem nem jelentene problémát.
2013. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De a buli amúgyis felesleges pénz kidobás.
2013. júl. 20. 17:22
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy nem is neked kellene szervezned, csak ott lenned vele, meg utána segíteni elpakolni, mosogatni? Akkor nem értem. Csak annyit kell csinálnod, hogy ott vagy vele. Ha túl hangos a zene és valakivel beszélgetni akarsz, akkor kimentek. Ez tényleg nem sok.
2013. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!