Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mitvegyek anyukám szűletésnapj...

Mitvegyek anyukám szűletésnapjára?

Figyelt kérdés
Decemeber 24.én lesz de akkor tatrjuk a karácsónyt úgyhogy elörehozzuk 4 honapal. Anyukám nagyon szeretí a hangyákat. Van egy egész tanyája ahól hangyákat legeltet nyóc hektárón. Arra góndoltam hógy veszek nekí egy víllany pásztórt h ne szőkjenek meg a hangyák. Jo őtlet?

#hangya #karácsony #szűletésnap
2013. aug. 3. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ööö... Nekem nemigazán tetszik az ötlet:S:S Lehet ki is gyulladnak... Mármint gondolom, hangyaméretűt akarsz de ááhh..... Vegyél neki nyakláncot, rovaros könyvet, rajzolj neki valamit, bögrét vehetsz vmi virágot, lehet művirág is, csokoládé is megteszi gondolom, lehet csináltatni mintás pólót is, meg olyat is láttam már, h párnahuzatra rakták a mintát, csinálsz vmi szép képet, azt azt rája:):):)......
2013. aug. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted vicces vagy?

Elárulom, hogy NEM!

2013. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De igen! Tökéletes ajándék! És elárulom, szinte akárhol lehet kapni. A Duna plázában még akciós is.
2013. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm útolso válszólo. Nem tudod meddig lessz agcijós?
2013. aug. 3. 14:27
 5/5 anonim válasza:
nem tecík az őtlet ja és nem hejesbítelek nem góndoltam hanem GÓNDÓTAM ja és űzenem anyúkádnak hógyha ezt komólyan írtad vagy egy hejesírási szóótárat vegyen neeeked vagy ha csak vícelni akartál akór vígyen orvóshóz ja és ritka szar víc vót
2013. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!