Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek a...

Szerintetek mit vegyek a barátom 19. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Kapott már zippo gyújtót,pulcsit, közös emlékkönyvet, hógömböt a közös képünkkel, feliratos pólót, ezüst nyaklancot széttörhető sziv medallal, rengetegszer sütöttem neki tort akat, stb. Most arra gondoltam hogy csinalok neki egy meglepetés bulit, kap egy tortat hogy meglegyen a feeling, este felveszek vmi szexi fűzőt, es meg ezenkivul vmi kisebb ajandek kene olyan 2000Ftbol (az évfordulonk is most volt es csak ennyim van ra sajna\) valami hasznosra gondoltam ami azert szemelyes is :) bocsi a hibakert es ekezetekert, telorol irtam. Es elore köszönök minden normalis valaszt:)
2013. júl. 28. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Gravírozott kulcstartó? :D (anya azt kapott apától az évfordulóra, meg elvitte vacsorázni)

Vagy ha együtt is laktok valami díszt a házatokba, amit kitehet...mittudomén ha szereti a motorokat vagy kocsikat, akkor egy olyat, esetleg vicces kiakasztható táblát?


Egyébként a meglepetés buli meg a torta önmagában is kedves ötlet...:szerintem :)

2013. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!