Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Valakinek van valami egyedi...

Anyádbabele kérdése:

Valakinek van valami egyedi ötlete arra, hogy mit vegyek egy lánynak a 18 születésnapjára?

Figyelt kérdés

Fontos személy az életemben, és 24 órán belül kellene megoldanom valami frappáns ajándékot, amit mondjuk saját kezűleg is megtudok csinálni, viszonylag olcsón. Nem szükséges, hogy könnyű legyen megcsinálni, mert mint mondtam fontos az személy, és nem röstellem megcsinálni, ha nehéz is. A probléma az, hogy gőzöm sincs, mit kellene csinálnom / vennem neki. :S


U.i. még mielőtt egy nagyonokos valaki beírná, hogy kössek a khm - khm. - re masnit, megmondom előre, hogy lejárt ötlet. ;)


16/F



2013. aug. 7. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:

marha fontos lehet a 24 órát hagytál az ötletelésre?

Esetleg, ha van rá keret, a www.meglepkek.hu -n keress rá, vannak extrém lehetőségek. (driftelés, helikopteres városnézés, ejtőernyőzés, de olcsóbb a megrendelt piknik) Ha van egy jó haverod, ezt a megrendelt pikniket, sokkal olcsóbban le tudod vezényelni, mint ott, de ahhoz viszont elég kevés ennyi idő.

Kevesebb pénzért közös masszázs, vagy neki egy kozmetikai kezelés, bár ez egyénfüggő, hogy örülne-e neki. Lehet egy síma meglepi party jobb lenne, vagy egy koncertjegy egy olyan együttesnél akikért rajong.

2013. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az ne érdekeljen, hogy miért 24 óra az idő. Tulajdonképpen látom a szövegértés az megy... "viszonylag olcsón." A driftelés és a helikopteres repülés valószínűleg olcsó egy 16 éves ember pénztárcájához...


Ami azt illeti frappánsabb dologra gondoltam, mint ezek az amerikai filmekben látott ajándékok. Mindenesetre kösz...

2013. aug. 8. 01:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy tahó vagy, hallod. Az egy dolog, hogy üres a fejed és a zsebed is, de a neked segíteni szándékozót sértegetni tényleg túlzás. Senkiházi.
2013. aug. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok! Az olcsóbb ötletekre érdekes nem reagáltál....

De akkor íme:


Köss egy plüss macit a csúnyábbik részerdre, és cowboykalappal a fejeden sétálj elé, és úgy add át! Elég egyedi lenne, főleg, ha nyilvánosan csinálnád!

2013. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igen :DD
2013. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez kuv@ nagy:D:D

Majd ird meg kérdező mi lett az ajándék:D

2013. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shai-Hulud ***** válasza:

"Kicsi vagyok.

Kicsi vagyok,

Ha megnövök

Beléd rúgok.

Még, még, még, még, még

Ennyi nem elég!

... ... ...

Repül a bálna

Repül a bálna

Aki hülye, az is marad!"

2013. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!