Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék egyedi pólót készíte...

Szeretnék egyedi pólót készíteni a barátomnak születésnapjára, de nincs semmi tapasztalatom, semmi ötletem ilyen téren. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Nos, amiről kellene, az "A Mentalista" nevű sorozat lenne, mert nekem is meg neki is ez a kedvenc sorozata és biztos örülne. De nem tudok hozzákezdeni, nincs semmi ötletem milyen képet tehetnék a pólóra, mert nem láttam még ilyen, hogy saját kép a pólón hogy állna. Nem tudom, milyen minta lenne érdemes, patrick jane, vagy redjohn jel, hány minta legyen rajta, ilyesmi.. Segítsetek!! :-)) Örök hála előre is!
2012. febr. 24. 12:33
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


Ez nem is rossz. :-)

2012. febr. 24. 12:42
 2/2 anonim ***** válasza:
www.onlinepolo.hu
2012. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!