Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok valami szép születésn...

Tudnátok valami szép születésnapi verset írnni? A páromnak ma van a születésnapja

Figyelt kérdés
Páromnak ma van a szülinapja, van egy 16 hónapos közös kislányunk. Tudnátok valami szép szülinapi köszöntőt írni nekem?
2013. aug. 9. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
mi írjunk a párodnak verset? írj neki te egy verset, ami a szívedből szól, lehet bugyuta is , de neki tetszeni fog gondolom.. a lényeg hogy tőled van
2013. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul fogalmaztam...

Egyáltalán nem várom el, hogy ti írjatok az én férjemnek verset. Na mindegy! Már találtam megfelelőt a neten...

2013. aug. 9. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a húsvéti versek. Mindenki csak olyat mondd, amit már rongyra emlegettek. :)


Én mindig költök egy frappánsat. És tényleg jobb egy olyan, amit te találsz ki, nem csak úgy "leszedemanetrű". Nem jó ez az internetközpontú élet.


Ráadásul minek tetted fel a kérdést, ha meg közben képes voltál utána járni? A legjobb kérdezők, Allahra mondom. :D


Legközelebb kezdd el időben (egy héttel előre pl.) gyűjteni az ötleteket, gondolkodj rímeken, menni fog egy rövid, aranyos vers. Aminek jobban fog örülni, mert TE Köldötted, nem pedig TE Töltötted.

2013. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!