Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Az öcsém 6 éves lesz, és...

Az öcsém 6 éves lesz, és szeretnék neki egy tortát sütni. Írnátok egy jó receptet?

Figyelt kérdés
Egy olyan recept kéne,ami nem nagyon nehéz és lehetőleg csokitorta legyen.A válaszokat előre is köszi.
2013. aug. 14. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Muszáj csokis? Mert ha nem, akkor ismerek egy könnyű, viszonylag olcsó, nagyon finom receptet:


[link]


Nekem nagyon ízlett.

2013. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csokitorta szerintem a legfinomabb,ha kakaós piskótából készíted,hozzá puding,felvert tejszínnel összekeverve.Ha megnézel egy bolti csokitortát az is vagy vajas kakaós krémből vagy tejszínes csokikrémmel készül,egyszerű,de nagyszerű!!! Egyébként egy 6 éves gyerkőcnek ezt vagy a gyümölcs tortát ajánlanám,én úgy szoktam elkészíteni,hogy szintén kakaós piskóta rá ugyanaz a krém mint az előbb leírtak csak vanília pudinggal a tetejére szintén (édesített) felvert tejszín a rétegek közé pedig mehetnek a gyümölcsök,tényleg nagyon finom,és egyszerű is egyben :D remélem tudtam segíteni jó sütögetést!
2013. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!