Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátnőmnek szülinapja lesz...

A barátnőmnek szülinapja lesz jövő héten. Mivel lephetném meg?

Figyelt kérdés
nem nagy ajándékra gondoltam csak valami apróságra de nem csoki vagy ilyesmi hanem egy kicsit kreatívabb ötlet kéne. bármilyen ötlet jóljönne. előre is köszönöm a válaszokat :))
2013. aug. 20. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkéred a kezét!
2013. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A tescoba vettem egyszer egy fényképtartót, ami kocka alakú volt és minden oldalára lehetett képet tenni (akár idézetet is tehetsz bele ha nincs elég fénykép) szerintem nagyon ötletes és csak 400ft-ba került biztos fényképésznél is lehet kapni. Szerintem ez nagyon ötletes, és biztos örülne neki.
2013. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, kétszer írtam bele a nagyon ötletest :DDD
2013. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát pl egy gyönyörű kép keretet abba egy fénykép amiben ti vagytok,és egy H&m 4000ft értékű ajándékutalványt ez nagyon jó lenne szerintem :D
2013. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!