Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan ünnepeljük? (Ötleteket...

Hogyan ünnepeljük? (Ötleteket szeretnék. )

Figyelt kérdés

Anyukám 59. szülinapja lesz pontosan mához egy hétre,de az elutazása miatt úgy fest, az ünneplést előbbre kell hoznunk.

A barátnőmmel kitaláltuk, hogy csinálunk valami könnyen összeüthető dolgot(egyikünk se egy főzőtudor, viszont a barátnőm nevelőanyja nagyon tud főzni... mindent a szó szoros értelmében), és egy gyertyafényes meglepetésvacsival köszöntenénk őt.

Mi legyen a menü?


Nehéz kaják, és pl. babot tartalmazó kaják bélproblémák miatt nem jöhetnek szóba(anyunak vannak ilyen problémái)...+ anyu és az élettársa 5 éve vastagbéldaganattal volt műtve...(kaptak sugarat,kemót...) ezeket figyelembe kellene venni...


Olyan dologra gondoltam, ami miatt nem kell órákig a konyhában strázsálni, de mégis több, mint egy szendvics(az snassz lenne), és meglepi lehetne...


Mi magunk nem vagyunk egy konyhatündérek(valójában ez lenne az első ilyen "dobásunk", viszont az "anyósom"(a barátnőm nevelőanyja) segítene nekünk...



2013. szept. 4. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, még annyit, a barátnőm nevelőanyja viszont nagyon profi szakács, bár nincs róla papírja, de gyakorlatilag bármit meg tud csinálni...


Viszont azért nem vele akarjuk csináltatni... de segíteni biztos segítene...

2013. szept. 4. 17:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Bár ez a kerek ünnep előtti utolsó szülinap, az ideit mégis szeretnénk valahogy emlékezetessé tenni... nagyon várom az ötleteket...
2013. szept. 4. 17:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Ajándékötleteket is várok, merthogy igazából nincs nagyon ötletem. Családi házban élünk, de a házat el akarjuk adni több okból is, ami nem tartozik a nyilvánosságra,de igazából semmi olyan nincs szerintem, ami nagyon hiányozna neki...(nincs pénzünk, ami van, az elmegy a ház magas rezsijére... de nem éhezünk és "úgy" mindenünk megvan)...


Valami kézzelfogható ajándékra van ötletetek? Vagy ha a vacsit összedobjuk, az elég meglepinek? (A barátnőm 24 múlt, én 31 múltam...) Nem, mi nem vagyunk házasok, és egyébként anyukámnak is "csak" élettársa van, 28 éve...

2013. szept. 4. 17:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 2013.május 25 óta vagyunk együtt a barátnőmmel.
2013. szept. 4. 17:37
 5/5 anonim válasza:
még valami? ne haragudj...
2013. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!