Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Valami "extrém" torta ötletek?

Valami "extrém" torta ötletek?

Figyelt kérdés

Jövőhónapban lesz szülinapom és valami különleges tortát akarok. Nem hatalmasat meg ház alakút meg ilyenek..Hanem pl hallottam whiskey-s tortáról. Szóval ilyen nem szokványos.

16. szülinapom lesz, ezért is kell valami különleges:)

Nektek milyen volt? Mit szerettek? Ötletek?

Köszi:)



2013. szept. 10. 21:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerintem neked még barbis kéne....
2013. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Éna fiam 16-dik születésnapjára a kedvenc filmjéből csináltam tortát.. Hatalmas sikere lett a partiján

ez volt az a torta

[link]


Unokahúgomnak aki 6 éves neki ezt a tortát csináltam, mert ő elmot szereti .

[link]

2013. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat kérj amit szeretsz.. ez lehet egy film, a kedvenc sportod (pl. kosárlabda), vagy bármi ami megformázható. De mivel nem írtad mit szeretsz, így nehéz tanácsot adni. :) Szerintem nézz be egy cukrászda oldalára, onnan meríthetsz ötleteket. :)
2013. szept. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Második, ezek oltári jók! :)


Kérdező szerintem 16.-ra a whiskey nem annyira jó ötlet.. Max. whiskey üveg formájú???

2013. szept. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a belinkelt torták. :)


De én úgy értelmezem, hogy a Kérdező inkább "extrém" ízekre gondol, nem formákra.

Vagy félreértem?

2013. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

[link]



[link]



Na milyen?:)

2013. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szépek a belinkeltek :) Az Alienes nagyon klassz, csak szerintem rajtam kívül más nem merné megenni:D


Valóban nem extrém formákra gondoltam, de ha már a formákat nézzük, akkor örülnék egy "Metallica" feliratosnak vagy egy nagy angyalszárny alakúnak.

Ízben gyakorlatilag nem válogatok, csak ne legyen nagyon cukros, édes vagy azt hiszem a dobostortán van az a kemény cukormáz. Na azt nagyon nem szeretem.

Valami különleges ízesítésűt szeretnék amit még nem ettem :)

2013. szept. 11. 17:08
 8/18 anonim ***** válasza:

második vagyok..

Az alien tortát imádták..Egyébként málnatorta volt.

Voltaképpen bármilyen ízűt lehet készíteni, de mindig a külcsín számít..

Csináltam már tojás likőrős tortát, mentolos tortát, pisztácia, egres tortát is. Sőt nyáron fagylalttortát is csináltunk..

Olyan rendelj amilyen tortát szeretnél. Nyugodtan meg lehet mondani a rendelésnél, hogy ne legyen túl édes, ne legyen sok cukormáz rajta stb.. Úgy készítik el ahogy te akarod..

Akár metallica tortát is rendelhetsz ..

(nem te lennél az első aki ilyen tortát szeretne)

[link]

2013. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Kedves második!

Cukrász vagy vagy csak ilyen jó szakács?;)

2013. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

második vagyok--

Nekem a hobbim, de a húgom mestercukrász. Tőle tanultam sokat..Mindig nyaggat hogy végezzem el a cukrász sulit, de jó nekem így is..Így lelkesebben sütők, mivel nem tömeggyártást csinálok..

2013. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!