Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 26 éves férfi melyiknek...

26 éves férfi melyiknek örülne jobban?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk még csak együtt és nem igazán tudom eldöntnei,hogy mit ajándékozzak neki szülinapjára.

Van már néhány bicskája,de emlitette,hogy szeretne egy svájcit is. Így jött számításba egy 15 funkciós Victorinox bicska.

DE! Irodában dolgozik és nem tudom,hogy hol tudná kihasználni a késeket,mert nincs ehhez kapcsolódó hobbija.

Arra is gondoltam,hogy veszek neki egy márkás golyóstollat és abba gravíroztatok valamit, de ilyesmiből is van már neki egy csomó.

Szerintetek bicska vagy toll? Vagy ezek túl "megszokott" ajándékok és valami személyesebbet kellene kitalálnom?



2013. szept. 16. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tollat semmiképpen sem vennék.
2013. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. szept. 16. 23:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az olyan hivatalos. Ballagásra, munkahely búcsúztatóra, nyugdíjba vonulásra szoktak adni, vagy üzlettársi ajándék.
2013. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még akkor is,ha valami személyeset graviroztatnék bele? :( Ááááá, pedig már úgy beleéltem magam! :D
2013. szept. 16. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Tollat én sem, az valóban inkább pl. diplomaosztóra való.

Más kérdés, ha tudod, hogy ezt szeretné, de, ha így lenne, nyilván nem minket kérdeznél.


Azt sem tudom, ha van már egy csomó bicskája, minek kellene neki még egy, de ezt is neked kell persze tudnod. Ha az a hobbija, hogy gyűjti őket, akkor jó ötlet.


Egyébként meg mi elég nehezen tudnánk neked segíteni, ha még te sem tudod, aki ismered őt...

2013. szept. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tollat semmiképp,irodában adnak annyit ingyen,hogy nem férni tőlük (nem promósat,normálisat is)

Bicska is felesleges ha van neki,és nincs is mire használni.


Találj ki értelmesebbet.

2013. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a dilemmádat, direkt említette az illető, hogy szeretne egy svájci bicskát, erre te tollat akarsz venni... vedd meg azt a bicskát, a Victorinox egy nagyon jó márka, gravíroztatni abba is lehet és 100% hogy örömet szereznél vele.
2013. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A toll ultra gáz. Brutálisan utálok tollat kapni.


Ha meg mondta, hogy bicskát szeretne, akkor mit akarsz te okoskodni, hogy nem tudná mire használni? Azt szereti, kész, azt adjál neki, ha örömöt akarsz szerezni.


Istenem, ezek a mai lányok..

2013. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vedd meg azt a Victorinoxot, plusz magadnak egy harisnyatartót. Így lesz a legjobb.
2013. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bicska! Szereti is gyűjti is, evvel igazán örömet okoznál neki. Az ne zavarjon ha nem használja máshol. Nem ez a lényege. Hanem az hogy olyat vegyél aminek örül. És ha gyűjti a bicskákat akkor biztos egy időre a szívébe lopnád magad.

De! ha tőled ez távol áll akkor ne tollat vagy bicskát vegyél hanem vmi olyat amit megálmodsz pl könyvet vagy ki tudja, akármit amiről azt hiszed hogy örülne neki.

Komolyan én sem értem a kérdésed. Tudod mire vágyik de mégsem azt akarod neki adni.

2013. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!