Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a pasim születésnapj...

Mit adjak a pasim születésnapjára?

Figyelt kérdés
A barátom 17 éves lesz hamarosan és ötletem sincs, hogy mit vegyek neki a születésnapjára. Rengeteget gondolkodtam, de nem jutottam sokra. Gyűjti a whisky-s üvegeket, így gondoltam, hogy veszek neki egy Jack Daniels-t (még nincs ilyen üvege) bár nem tudom, hogy jó ötlet-e, meg hogy mit szólnának hozzá a szülei... Vagy esetleg vmi kocka dolgot vegyek neki (játékfüggő)? Valami ötlet? 16/L

2013. okt. 9. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha kocka, akkor annak biztos örülne. Ellensúlynak meg egy gondos szopás.
2013. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én valami hasznosabbat adnék.játékot hamar befejezheti,a piát meg megissza.én valami dögös boxert vennék neki,vagy polot ilyeneket.ami nem ''haszontalan'' dolog.és ha már éltek nemi életet,meglepném valami szexivel is.
2013. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első kommentelő nagyon vicces vagy:)

második kommentelő és ha a jd mellé vennék neki vmi hasznos ajándékot? mivel már jönnek a hidegek és tudom hogy nincs sálja vehetnék neki azt a whiskey mellé. vagy nem jó ötlet?

2013. okt. 9. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem viccből mondtam, nem tudom minek szavaztok le. Akinek nehéz a felfogása nem azt írtam, hogy kockát vegyen a kérdező, hanem kocka cuccot, pl játék, hardver.
2013. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pali45! az előző kommenteddel az a helyzet h tárgyi ajándékra gondoltam és nem testire... xd a kocka cucc meg hát nem tudom... ilyen téren elég buta vagyok :/
2013. okt. 9. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
lány vagy nem buta
2013. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!