Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapi ajándék (lánynak)?

Születésnapi ajándék (lánynak)?

Figyelt kérdés
egy doboz Bonbonra gondoltam.

2013. okt. 30. 15:53
 1/5 anonim válasza:
Virág.
2013. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát nem vitted túlzásba az ötletelést ilyen téren. :D Egyébként szerintem jó, bár vehetnél mellé egy szép virágot is még esetleg, lehetőleg cserepeset.
2013. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem barátnő.. csak barát.
2013. okt. 30. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor tökéletes a bonbon.
2013. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak aki lány én különlegesebbet adnék. Toplista: könyv (ha szeret olvasni) smink (pl.: körömlakk ha szokta festeni a karmait akkor örülni fog) ékszer ( hogy számára is világos legyen, hogy csak a barátod akkor adj neki olyan karperecet, nyakláncot amin rajt van, hogy best friends forever) Amit gyűjt( ha régóta ismered biztos tudod ha gyűjt valamit akkor mit és add neki azt) Valamit amin rajt van a neve( legalább tudja, hogy tudod , hogy hívják... tetszeni fog neki:) ) Esetleg egy jegyet a kedvenc zenekarának koncertjére vagy sínházba esetleg moziba ha érdekli valamilyen film ( A tárgyat eltörheti, elveszthei, megeheti de egy emlékezetes esemény örök emlék.. EZ akor bukó ha nem akasz vele kettesben maradni) TILTÓLISTA: kinderfigura, plüsi (gyerekes), bögre (uncsi) a tiltólistáról való válazstás akkor elfogadott ha rajt van a neve. Ajándékválasztáskor fontos mit szert ő mennyire ismered te milyen a kapcsolatotok.. Remélem tudtam segíteni..
2013. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!