Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szülinapi ajándéknak ez jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szülinapi ajándéknak ez jó?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt. Hamarosan szülinapja lesz és egy közös utazással szeretném meglepni őt Miamiba. Egy barátnőm szerint ez túl nagy ajándék. Elsősorban fiúk véleménye érdekel.

2013. jan. 23. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Hívsz egy prostit és ketten lecumizzátok.


Az egyik 200 ezer, a másik 20 ezer.


Na?

2013. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez túl nagy és szerintem nem menne bele úgy,hogy nem fizet.
2013. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen nagy ajándék fél év után... háát, nem is tudom...
2013. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Aki azt mondja hogy ez sz@r szülinapi ajándék akkor nem tudom mi lehet jó neki.Ne azon gondolkodj hogy más mit gondol hogy milyen ajándék.Amit te jónak látsz úgy cselekedj.Én tuti örülnék neki
2013. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Fél év után nem szabad elkapatni 2-3 év után amikor látod hogy még oda van érted akkor talán.
2013. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Leszopod, az is elég nagy ajándék lesz neki szerintem!
2013. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Én ebbe tuti nem mennék bele. Meg amúgy is tök megalázónak érezném, mert aligha tudnám elvinni a barátnőmet amerikába.
2013. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha ilyen gazdag ő is, mint Te, akkor persze. De ha nem, akkor vigyázz, nehogy megsértsd!
2013. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Jó sok pénzed van! Nem gáz ajándék, egyáltalán, ha biztos vagy benne hogy nem a pénzedért szeret. Akkor simán belefér. :)


Miért sértené? Akit sért a másik kedvessége, az nem is szeret igazán.

Panaszkodnak a srácok, hogy mennyi anyagias lány van, aztán meg sérti őket, ha valaki olyan, hogy ő akar kedveskedni.


Egy normális fiúnak egyikkel sincs baja! Nem az anyagiasságra célzok, hanem arra, hogy akár neki, akár a párjának van több pénze. Egy kapcsolatban nem ez a lényeg. Ha vele szeretnél egy ilyen utazást: hajrá! :)

2013. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azoknak az embereknek, akiket szeretek és akik engem szeretnek, mindig kedveskedek. Pont azért szeretném ezt a barátomnak ajándékba, mert egy közös élmény lesz egy nem mindennapi helyen.
2013. jan. 23. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!