Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátnőm 25....

Mit vegyek barátnőm 25. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kinéztem neki valamit erre ma közölte hogy megvette, el sem kell mondanom azt hittem felrobbanok. Van egy két apróság ötletem amit tudom h szeretne, de kéne valami ütős. Tudnátok mondani valamit? Minden képen olyat keresek amit használni tud, tehát nem valami dísztárgy ilyesmi. Köszönöm

2013. nov. 10. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Írhatnál pár szót a barátnődről (mit szeret, milyen a stílusa), meg hogy mennyit tudnál költeni az ajándékra.


Óra, ékszer, szép fényképtartó falra, egy romantikus hétvége valami wellness szállóban, vacsora valami különleges helyen, könyv, szép váza óriási virágcsokorral, ruha (ha jól ismered a méretét!), parfüm... nehéz így ismeretlenül, mindenki másnak örül.

2013. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Parfüm, deó, habfürdő, haj sampon, pléd, takaró, ágynemű garnitúra, tányér készlet, edény készlet, új hajszárító, új haj csavaró, ha már van neki, ruha, fűszer csomag,Édesség kosár,
2013. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ékszer (persze, nyakláncot példáu szerintem gravírra amiben a neve van, stb..), a tusfürdő szerintem túl egyszerű.. én azt a nagymammnak adok:D:D:D Sminkkészletet, fülbevalót, ha cigizik akkor egy öngyújtöt és gravíroztasd bele egy képeteket!:) a nővérem, barátjának egyszer azt adott. SIkert aratott:) remélem segítettem valamit
2013. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!