Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit készítsek szülinapra?

Zsömii kérdése:

Mit készítsek szülinapra?

Figyelt kérdés
Anyukámnak hamarosan születésnapja lesz és szeretnék én magam készíteni neki ajándékokat, mert úgy gondolom ezek többet érnek. :) Sajna kifogytam az ötletekből mert pl. fénykép albumot már csináltam neki régebben is. Valami ötlet esetleg?
2013. nov. 12. 19:40
 1/5 anonim válasza:
Sütéshez hogy viszonyulsz? Készíthetnél saját magad egy szép szülinapi tortát, fényképen örök emlék és nem kell rakosgatni apolcon. Gondolom anyukád nagyon örülne.
2013. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, ez jó ötlet. Szeretek sütni-főzni, csak jelenleg nincs sütőnk :/
2013. nov. 13. 19:12
 3/5 anonim válasza:
Van lehetőséged főzni? Mert akkor csinálhatsz házi csokit is. (Ha érdekel, leírom majd a receptet.) Ha az sem működne (vagy nem tetszik az ötlet), csinálhatsz decoupage technikával teatartó dobozt. Asszem nemrég volt akciós natúr fadoboz a lidlben. Veszel hozzá szép szalvétákat, esetleg festheted.
2013. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne a recept, köszönöm :)
2013. nov. 14. 20:12
 5/5 anonim válasza:

Tejcsoki: 2,5 dl vízből és 1 kg porcukorból szirupot főzöl. Beleteszel 25 dkg margarint, míg elolvad. 10 dkg kakaóport és 0,5 kg tejport összekeversz, majd beleteszed a masszába. Ezzel picit főzöd folytonos keverés mellett. Alufóliával bélelt tepsibe öntheted.

Ez az alap, tehetsz bele bármit, ami eszedbe jut (dió, mogyoró, mandula, puffasztott rizs, aszalt gyümölcs, kekszdarabok), díszítheted is. Ha van valalami jó kis formád, abba is öntheted. Egy lényeges dolog van, mégpedig az, hogy a vízből és cukorból szirupot főzz, ne sajnáld rá az időt. Én egyszer megsürgettem a dolgot és ragacsos lett a végeredmény. Sok sikert!

2013. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!