Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 21 év körüli Fiúk! Milyen...

21 év körüli Fiúk! Milyen ajándéknak örülnének leginkább szülinapotokra egy lány haverotoktól/barátotoktól? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon jóba vagyok egy haverommal és nem soká itt lesz a 21 szülinapja. Nem tagadom, hogy tetszik nekem. De NEM járunk. (Sajnos)

Meg szeretném lepni vmivel, kedveskedni szeretnék neki. ^^ Gondolkoztam, hogy mit is adhatnák neki, de semmi értelmes nem jutott az eszembe. :/

Inkább vmi emlékezeteset szeretnék adni neki, de tárgy jelegüt. Ha kell meg csinálom, azal nincs baj, csak tudjátok nem a pasim, így nem tudom mi lenne hasznos és jó ötlet. Aminek tényleg őrülne, jól esne neki és nem csak az eröltetet mosolyt látnám az arcán. Meg nem szeretnék ott állni elöte ha ciki neki az ajandék vagy ilyesmi. Ezért is lenne fontos.


 Vmi ötletet tudtok adni nekem?!


 Előre is köszönöm a segítséget. :)



2013. nov. 23. 13:16
 1/1 anonim válasza:
Szerintem tegyél magadra egy masnit és meztelenül' várd még az ágyába. Te leszel neki az ajándék. Biztos, hogy nagyon fog neki tetszeni.
2013. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!