Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Teljesen ötlettelen vagyok. A...

Teljesen ötlettelen vagyok. A lányom most lesz 14 éves és nem tudom mi lenne a jó ajándék. Van valakinek jó ötlete?

Figyelt kérdés

Szinte mindene megvan. (szerintem) Van számítógépe, telefonja, rengeteg ruhája, sminkkészlete, lakkok, cipők,könyvek, zenék,...

Nincs neki net ezért arra gondoltam, viszont attól féltem, hogy a tanulás rovására menne, esetleg okostelefon, tablet,...


2013. nov. 27. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Mármint internete nincs? Anélkül ma már élni se lehet, főleg 14 évesen. Korlátozd le, max 1-2 órát gépezhet naponta. De amúgy már az iskolában a házi feladatok felét gépen kell csinálni. Ez lenne neki a legjobb ajándék!
2013. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az ő szobájában nincs net és okos telefonja sincs. Net egyedül nálunk van, itt tud gépezni, ha szeretne. AZ ő gépére nincs bekötve, azt leckéhez, zenéhez, szerkesztéshez,... használja.
2013. nov. 27. 15:02
 3/5 Imola Ágnes ***** válasza:
82%
Szerintem is az internet lenne a legjobb, tényleg hasznát venné. HA meg normálisan van nevelve, attól, hogy van internet, még tanulni fog.
2013. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A net a legjobb ajándék. Ne tiltds el, mert attól nem fog nem tanulni, főleg ha jólnevelt
2013. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 éves kora után azért már lehet engedni, hogy a neten maga garázdálkodjon.
2013. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!