Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy lány ismerősömnek most...

Egy lány ismerősömnek most lesz a 18. születésnapja, milyen ajándékot vegyek neki? (részletesebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Amit lehet róla tudni:

Tehát most lesz 18 éves, ebbe az évbe érettségizik, versenyszerűen kosárlabdázik (ezért leginkább valami ilyesmi féle ajándékra gondoltam), alkoholt annyira nem fogyaszt (ezért ilyet nem igen akarok), voltam náluk és láttam, hogy akad egy-két plüss állat, ezért tudom, hogy ezeket szereti (ilyenre is gondoltam ám, nekem is van egy csomó plüss állatom régről, de gondolom elég nagy taplóság egy régi plüss állatom neki ajándékozni függetlentől, hogy jó állapotban vannak) aztán még szeret sütőgetni, mindig hozott valami finomságot amit ő csinált :)

leginkább 1000ft érték körüli ajándékra gondoltam (most épp le vagyok égve azért)

Természetesen majd 1 kis csokit dobok mellé, az már nem számít.

Még azt is megírhatnátok esetleg, melyik boltba lehet kapni azt amire ti gondoltatok.


Köszi :)



2013. dec. 5. 18:52
 1/3 Fordf válasza:
A bizsut a legtöbb nő szereti!
2013. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kosárlabdás csésze. Sütireceptes könyv,vagy valami sütéssel kapcsolatos. Egy hatalmas puha plüssmaci. A közös fotótók egy képkeretbe aminek a széllén kosárladdák vannak.
2013. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. dec. 20. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!