Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, nagyon. Próbálkoztam már, ő nemet mondott. (részletesebben lent! ) Mit tehetnék? Bocs, kicsit hosszú!

Figyelt kérdés
kb. 1 hónapja próbálkoztam, de nem jött össze, azt mondta csak barátként szeret. Nos ez kicsit sántikál... barátnői Azt mondták nekem hogy bejövök neki, és ezt már a "próba" után. Beszélgetünk sokat, ez nem szakad meg. Ha a közelében vagyok rám néz, aztán mintha kerülgetne. Hozzám szólni magától nem, szemembe nézni szintén nem nagyon akar. Szégyenli magát vagy mi van? A nők érhetetlenek. :) Nos mit tehetnék, hogy összejöjjek vele vagy hagyjam inkább a 'csába?
2012. nov. 15. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hagyjad a pitsába! menj a kisebb ellenállás irányába! :D
2012. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem két esélyes..vagy azért kerül, mert nem vagy az esete, vagy pedig mert annyira tetszel neki, csak nem akarja kimutatni nyilvánosan.

Szerintem egy próbát megér:)

2012. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2012. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Én attól még mertem ránézni és szólni is hozzá...


Először én is ezt mondtam, hogy nem. Még másodszorra is. Aztán most mégis együtt vagyunk. :) Nem adta fel egykönnyen, díjaztam is benne ezt, a többi kezdettől fogva megvolt, sokat beszéltem vele eléggé hasonlítunk egymásra de nem vagyunk tök egyformák, mindig kedves helyes volt, aranyos. Egész röviden olyan volt velem, ahogy még senki más. Aztán már nem csak a barátot láttam benne, hanem a pasit is.


Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy ne add fel az elején. Még egy próbát megér! Udvarolgass neki még, de ne olyan nyomulósan csak finoman.

2012. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a segítséget! Még nem szándékoztam feladni... még :)


És nézzek ki jobban? Hát eddig nekem úgy tűnt eléggé megesznek a csajok :D

Csak most van igazából először úgy, hogy nekem igazán tetszik valaki. Ez nem szokásos ,, szúrnám " és kész, ez más :)

2012. nov. 15. 22:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát minden lánynak nem tetszhetsz, neki pont nem jössz be.
2012. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy ő ezt mondja, mások szerint meg bejövök neki. Kész téboly... :D
2012. nov. 16. 13:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma buli lesz. Szerintetek most vagy máskor? Nem akarom,ha úgy alakul, az ő estéjét és vele együtt az enyémet is elb@szni.
2012. nov. 16. 13:37
 9/15 A kérdező kommentje:
Buli közben láttam többször néz engem. Felkértem táncolni, táncoltunk. Most már teljesen ÉN kerültem zavarba. :) Most mi van?
2012. nov. 18. 12:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom, h direkt szívat.
2012. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!