Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Mit vegyek az osztálytársamnak a 12. születésnapjára? SOS!

Figyelt kérdés

Holnap lesz a bulija, és kb. 1 hete tudtam meg, hogy lesz és meghiv, nem vagyunk olyan "bff"-ek de jóban vagyunk. Csak sajnos nem tudok mit venni. Valamilyen "lasminute" ötletek?

- Szó szerint halálosan rajong egy sztárért.

- Szinésznő szeretne lenni.

- Verseket, történeteket irogat.

- Nagy hangú (hangosan beszél, hangos)


2013. dec. 7. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát édességet szerintem mindenképp tehetsz a csomagba, mondjuk limitált kiadású karácsonyi Milkát (tábla csoki, van, ahol 200,- Ft, máshogy kicsit drágább).


Ha van valami elérhető dolog a rajongása tárgyával kapcsolatosan (pl. fizet, amin ő van, vagy toll, tolltartó, ilyesmi), akkor azt, ha nem, akkor állíts össze neki egy albumot a kedvenc sztár képeivel, egy szép, saját készítésű emlékkönyv-szerűségben.


Szépen feldíszített, üres könyv (de tényleg szép borítóval), amibe a saját történeteit írhatja.

2013. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Édességet majdnem elfelejtettem, köszi :)

Az a baj, hogy neki már mindene van a sztárral kapcsolatban, füzete ami tele van a képeivel, poló, táska, ezért arra gondoltam, hogy összeálitok képekből csomagolópapirt (mondjuk szerintem nem lesz szive széttépni). Csak mit csomagoljak be?? 2000-nél többet, amugy sem szeretnék költeni...

2013. dec. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!