Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vennétek egy kétéves...

Mit vennétek egy kétéves kisfiú szülinapjára?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 14:40
 1/5 anonim válasza:
2014. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Barmilyen jatekot, ami 2 evesnek valo.
2014. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene neki bármit is venni? Max egy játék és kész.
2014. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mansikka válasza:
Rengeteg dolgot lehet már egy kétévesnek venni, főleg ha ismered és tudod mi érdekli. Képeskönyv, legó, labda, mágneses rajztábla, játékautó, gyerekhangszerek - sípok stb. Nekem 1,5 éves a lányom és karácsonyra kapott kisszéket, imád rajta csücsülni, vagy játszósátrat, amibe be tud vackolni. Vannak különböző fejlesztőjátékok, pl. azok a formabedobók fából. Kismotor, bicikli... de lehet akár vmi ruha is, annak a szülők is mindig örülnek. A lehetőségek tárháza végtelen, hajrá!
2014. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szaki_1986 válasza:

Én annak idején a 2 unokaöcsémnek vettem karácsonyra játszósátrat. Óriási ötlet volt, mert ki sem lehetett őket mozdítani belőle. Előbb-utóbb azért csak megunták, dehát gyerekek...


Alább 1-2 link :

[link]

[link]

2014. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!