Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Legjobb barátnőm születésnapjá...

Legjobb barátnőm születésnapjára, ez lenne az ötletem. (Lent) Szerintetek jó? Vagy lenne valami más ötletetek? (Tudom, hogy én ismerem, de ti mivel lepnétek meg a legjobb barátnőtöket? )

Figyelt kérdés
Karkötőt csinálnék, neki, de nem igazán vagyok ügyes ezért valami egyszerű lenne jó, kerestem, de nem találtam olyat, ami tetszett volna. Küldenétek nekem linket, ahol egyszerű, de jó karkötők vannak? Dobozra szalvétát, milyen ragasztóval kell ragasztani? Körül-belül mennyibe kerül a ragasztó? Vagy egyszerűbb lenne, ha a dobozt csomagoló papírral ragasztanám körbe?

2014. febr. 6. 21:45
 1/3 anonim válasza:
Decoupage ragasztó, igazából változó az ára, kb. 300-800ft körül van
2014. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 infomoly válasza:

Miből szeretnél karkötőt készíteni?

Pl.: fém, gyöngy, textil, fonal, bőr...?


A Shamballa karkötő nagyon egyszerűen elkészíthető, de pl. egy bőrfonás sem nehéz.

2014. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a segítséget.:)
2014. febr. 9. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!