Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátomna...

Mit vegyek a legjobb barátomnak születésnapjára? 14L

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak(fiú) hétfőn lesz a születésnapja, és nem tudom mit vegyek neki.:S

Pár infó róla:

-Szereti az állatokat nagyon, főleg a kutyákat.

-Szereti a törit és a 2.vh-t, meg a földrajzot.

-Szereti a Forma1et, Sebastian Vettel-t.

Köszönöm a válaszokat.:)


2013. dec. 14. 17:34
 1/3 anonim válasza:

:D nekem csüt.ön lesz , és nagyjából pont ugyanezeket szeretem meg a többit amit leírtál:D

15/f

Nah... Nézd meg gpshop.hu van tök sok vettel-es cucc, pl. sísapka, póló, kulcstartó... ja és mondd meg neki hogy likeolja a Sebastian Vettel Fansiteot ;)

2013. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

koszi szepen a valaszod ment a zold kez:D

megnezem a weboldalt :)

es kb.minden egyes Vettelrol szolo oldal be van neki lajkolva, a spanyoltol kezdve japanig minden :'D

2013. dec. 14. 22:18
 3/3 legyenmorgan válasza:
Mi a poé kedvéért vettünk egy haverunknak egy anál predátort de ha szereti a második világháborút ahhoz lehet egy csomó cuccot kapni a wesselényi utcai(skinhead de azt nenézd)boltban vaaagy a wested army shop ban :D
2013. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!