Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó ötlet 18....

Szerintetek ez jó ötlet 18. születésnapra?

Figyelt kérdés
A barátom most lesz 18 éves. 1 és fél éve vagyunk együtt, minden ötletemet elsütöttem már. De imádja az autókat bütykölni, edzeni, és gokartozni. Arra gondoltam, hogy mivel kocsira nincs elég pénzem, így veszek neki matchboxot, vagy valami ilyesmit. És mellé még találtam egy olyat hogy Gokartozás Budapest Leghosszabb Fedett Gokartpályáján 8 perc és erre befizetni. (Győriek vagyunk) Szerintetek?
2014. febr. 20. 19:48
 1/4 anonim válasza:
ha matchboxot veszel akkor valami menőt,úgy értem hogy kinyitható ajtók esetleg a kormány és kerék kapcsolat valódi.
2014. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet, az én párom is imádja a matchboxokat, kapott már párat tőlem, mindig annak örül legjobban. A gokart meg szerintem szuper, tuti, hogy a barátod odáig lesz.
2014. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Matchbox-szal valószínűleg már nem nagyon játszana :)

Nem tudom, mennyi pénzed van, de ha a barátodnak van jogsija, akkor jó ajándék lehet a Hungaroringen vezetés, illetve oktatás extrém helyzetekben. Van egy olyan cég, ahol be lehet fizetni csúszós úton történő vezetésre, hogy megtanítsák a helyes technikát.

2014. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Győr mellett is van gokartpàlya ha jól tudom Zámolyon!
2014. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!