Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit rajzoljak neki? (többi...

Mit rajzoljak neki? (többi leírásban)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, és sokat járunk le együtt, meg nagyon jól elvagyunk. Nemsokára szülinapja lesz, és azt szeretné ha rajzolnék neki valamit. De nem tudom mit kellene. Úgy ismerkedtünk meg igazából, hogy több napon keresztül hazakísért estefelé, és akkor beszélgettünk, meg mutogattam neki a csillagokat, meg ilyenek. És gondoltam hogy valami éjszakai képet kellene rajzoljak, csillagos eget, vagy valamit, de nem találtam semmi szép képet alapnak.

Egy kis segítség jól jönne. Vagy ha van valami teljesen más ötlet, az is jól jönne. Nyitott vagyok majdnem mindenre...:D

1-2 ismertető a fiúról: magas, okos, kedves és aranyos szereti a zenéket, írópalánta, szeret olvasni, szereti a sorozatokat, egy kissé bolond:)

Ha tudnátok segíteni nagyon hálás lennék!



2014. febr. 23. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj neki egy önarcképet!
2014. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt rajzolnám le amit írtál. 2 ember sétál este, és az ég tele csillagokkal. Mondjuk nem egy pesti úton hanem piramisok mellett vagy Tádzs Mahal mellett vagy éppen a holdon sétálnak, és a messzi földet mutatná az egyik a másiknak.
2014. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


Ha letudod ezt rajzolni, akkor szerintem ez gyönyörű lenne!:) Odarajzolhatnál mellé egy fiút is, és hopp:D

2014. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:))) az utolsó kép wow az nagyon tetszik*-* örök hála..:)
2014. febr. 24. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!