Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Könyörgöm, sürgős! 18. szülina...

Könyörgöm, sürgős! 18. szülinap, legjobb barátnőm, durván jó ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy nekem kéne tudnom, tudom, hogy már rég meg kellett volna vennem (ma van a buli), de konkrétan SEMMI ÖTLETEM SINCS! Most az egyszer, őszinte helyzet-átérzéssel (nem tudhatjátok, hogy miért nem vettem meg előbb) segítsetek! Fényképalbum, fesztivál, wellness hétvége, gravíroztatás, bármilyen fotós dolog, vibrátor, pia, torta, bilincs, ékszer KI VAN HÚZVA! Pánik!
2014. márc. 28. 12:54
 1/9 anonim válasza:

Hát, last minute-jelleggel nem lehet valami nagyszabásút adni. Viszont ha már így jártál...

Én a helyedben sütnék neki (ha nem vagy egy nagy cukrász, a muffint ajánlom). Ha vannak kinyomtatott közös képeitek,ragaszd fel egy kartonlapra,mintha egy faliújságot csinálnál és írj hozzá idézeteket,vagy utalásokat közösen átélt vicces sztorikra.

Vagy töltsd meg egy ajándékdobozt csokidrazséval. (Én már kaptam ilyet,örültem neki.) :)

2014. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Milyen osszegre?milyen tipusu a lany?
2014. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Durván jó" ajándékötletet ennyi idő alatt, úgy, hogy kihúztál csomó mindent - és persze hogy nem a mi legjobb barátnőnk? Érdekes...


Ruha? Táska? Csak van valami, ami megtetszett neki, de nem költött rá, csak mesélt róla. Jegy valamire? Koncert, stand-up, akármi?

2014. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami jo illatu parfum.
2014. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy torta:

[link]

de fél nap alatt nem fogják tudni megcsinálni cukrészdában. De te megpróbálhatod, egy egyszerűbbet.

2014. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem mar rohangal valahol es keresi a megfelelo ajandekot! :)
2014. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 reptoid ***** válasza:
5%
Adj neki teret.
2014. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
menj el vegyél valami ruhát, vagy parfümöt
2014. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
ha még nincs túl késő: vegyél egy akármilyen dobozt, menj be egy dm-be és szedj össze mindent amire egy felnőtt embernek szüksége lehet: fejfájáscsillapító, óvszer, terhességi teszt, reumakenőcs, babapopsi törlőkendő, bármi amit meglátsz. és írd rá h túlélőkészlet. valami pit is beszerezhetsz valahol máshol
2014. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!