Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan is kell elkészíteni?

Hogyan is kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy vannak ilyen "barát lapok" mármint ilyen kupon szerüségek pl: "ölelés kupon"...ezeket, hogy kell elkészíteni?van ilyen más változatban is?sorolnátok nekem ilyesmi szövegeket?nagyon fontos lenne..normális válaszokat léci..13/L.

2013. szept. 28. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Kivágsz egy lapot, pl hullámos ollóval és ráírod hogy pl egy nap csak veled. Az oldalát ki lehet lyukasztani, nekem pl csillag alakú van, szerintem tök jó, vagy lehet szívvel.. és ezt kis lapokra írd, majd hajtogatsd össze kis kockákra, és egy kis befőttesüvegbe rakd, azt díszítsd ki, az üveg szájára készíts masnit. A papírok legyenek pasztell kék és rózsaszínek, vagy valami pasztell szín.


Elmosogatok helyetted, főzök neked teát, főzök valami finomat, hosszú hátmasszázs, làbmasszázs, mozi veled, készítek valami édességet, egy nap, amikor neked semmit sem kell fizetned. Ilyesmik. Ebből lehet többet is írni, nem mindegyikből csak 1et. :D:D

2013. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!