Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adnátok a...

Milyen ajándékot adnátok a nagymamátoknak 70. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem sokára itt a nagymamám 70. születésnapja, és valami frappáns ajándékot szeretnék adni nektek. Esetleg van valakinek valami jó kis ötlete?

2014. ápr. 3. 10:35
 1/4 anonim válasza:
0%
Vibrátort, hogy még jusson neki egy kis kéj! :D
2014. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emlékezetes családi képekből egy nagyobb méretű montázs igényesen elkészítve. Szerintem digitálisan lehetne jól megcsinálni, megfelelő minőségben kinyomtattatni és beletenni egy szép keretbe.
2014. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem én készítenék neki egy szép CEWE fotókönyvet. Megpróbálhatnál beszerezni minél több fényképet még fiatalkorából is, és valahogy összefoglalhatnád az életét, képekben.

Legyen benne mindenki, akit szeret (gyerekei, unokái, esetleg dédunokák, barátok). Vicces szövegekkel is feldobhatod itt-ott.

Én mindig fotót vagy albumot adok a mamámnak, szereti nézegetni, főleg a dédunokát. Még beszél is a képhez. :)

2014. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi meglepetés bulit rendeztünk a nagymamámnak 70. szülinapjára. :)

Meghívtuk a rokonságot, a régi kollégáit, barátait, mindenkit, akit szeret. :) Kilencvenen voltunk, mindenkit arra kértünk, hogy semmi más ajándékot ne vegyen, csak egy szál virágot.

Nagyon jó kis buli volt. :)

2014. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!