Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A baratomnak 1 honap mulva...

A baratomnak 1 honap mulva lesz a szuletesnapja. Hogy mukodnek ezek a boritekok?

Figyelt kérdés

Sok boritekra rairok kulonbozo mondatokat, pl;nyisd ki, ha szomoru vagy..

Nem ertem pontosan, hogy hogyan mukodik. Ha 'rossz kedve van' es kinyitja akkor elotte rakjak bele valamit amitol jobb kedve lesz?

Eleg hulyen magyaraztam el, remelem ertitek. :)


2014. ápr. 18. 20:20
 1/1 anonim válasza:

Szerintem úgy szokták, hogy egy borítékba/dobozba tesznek jó sok cetlit, lezárják, s olyasmit írnak rá, hogy ,,válassz egyet, ha szomorú vagy" a kis cetliken olyan dolgok szerepelnek, mint ,,ölelés" ,,puszi" ,,csók" ,,egy nyugis beszélgetés" ,,kirándulás" ,,szex", ezeket persze veled csinálhatja, s egy fajta cetliből tehetsz bele többet is. Bármikor beválthatja nálad, azonban használat után nem adod vissza, hanem megtartod, s esetleg névnapjára/karácsonyra stb. megint visszacsempészed a borítékba/dobozba, vagy csinálsz újat :)


Persze teheted mindet külön borítékba is, csak egyszerűbb, ha egy helyen vannak és onnan húz egyet. Akár olyan megkötést is tehetsz, hogy egy nap csak egyet húzhat, és nem szabad megnéznie hogy mi az. Úgy is meg lehet oldani, hogy ne tudjon csalni: pl. minden cetli más színű és nincs rajtuk szöveg, a színekről pedig csak te tudod hogy mit jelentenek. (felírhatod magadnak valami titkos helyre, vagy akár ott helyben is kitalálhatod, de neki azt mondod, hogy mindnek külön jelentése van)


Nos, kicsit talán túl is bonyolítottam, szóval amire kíváncsi voltál: Igen, általában előtte teszik bele a borítékba/dobozba azokat, amiket majd kihúzhat.

2014. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!