Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tennél a szülinapodon, ha...

Mit tennél a szülinapodon, ha egyedül "ünnepelnéd"?

Figyelt kérdés
2 napja kidobtam a pasimat mert megcsalt, le volt már fixálva a program a szülinapomra,most itt ülök bambán.Nem vágytam másra csak egy jó vacsi,esti szex, nem tudom mit csináljak egyedül. Ill. egyedül, aznap.
2014. máj. 13. 07:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
59%
Rendelj pizzát, bort, meg egy doboz cigit. Ahogyan azt sokan teszik.
2014. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj el vacsizni egy barátnőddel, testvérrel, anyukáddal, stb.

Ha nincs kedved menni sehova, akkor vigyél haza valami fincsi kaját, édességet, finom italt, nézz meg egy jó filmet.

2014. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rendelj sushit, nyiss ki egy üveg pezsgőt vagy bort, gyújts gyertyát, és nézz meg valami jó filmet a TV-ben! Utána rakd tele a kád szélét mécsesekkel, és ott folytasd a pezsgőzést/borozást:)
2014. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én a helyedben a barátaimmal tartanám, és olyan programot csinálnék amire a legvadabb álmomban sem gondoltam volna, pl: bungiee jumping.
2014. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tv-znék
2014. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Olyan hideg van, bevackolnám magam az ágyikóba, betennék egy jó filmet, körbevenném magam finomságokkal és közben falatoznék.

Hétvégére szerveznék egy találkát vagy bulit a barátnőimmel és kikapcsolódnék.

2014. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Jó dolgokat mondtak az előttem szólók. (Azért a cigire ne most szokj rá...) Úgyhogy csak fogadd együttérzésem...


Isten éltessen! :)

2014. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már hármat ünnepeltem egyedül pedig fiatalabb vagyok nálad. Pihenj, vegyél egy pihentető forró fürdőt, olvass, lepd meg magad valamivel.
2014. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mosolygós Arc válasza:
Ht...indíts el a tv-dben vagy a számítógépeden egy olyan filmet amit szeretsz,de akár olyat is,amilyet nem láttál még..az úgy izgalmasabb...egy csomó nasit meg italt rakj köréd és miközbe nézed a filmet szépen falatozgatsz.Beleülsz a kádba és előtte moss meg néhány rózsaszirmot(ha..van akkor rózsa)és tedd bele a vízbe és kényelmesen lazíts..ha viszont valahova elakarsz menni akkor ülj be moziba vagy netán barátnőiddel hülyülni!
2014. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 lajos 001 válasza:
az ilyen jó programban benne vagyok.így egyedül sem lennél
2014. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!